MÖBLER / Bord / Salongsbord 8181310
nr 818 1310
Salongsbord
mahogny, 1800-tal, längd, 113, djup: 71, höjd: 70
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 april 2013
kl 19:05:16
300 kr
150 kr
250 kr
600 kr